Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: Cambridge English First – pilna pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Sprawa jest do was, a dokładnie do osób, które miały styczność z egzaminami Cambridge English. Szukam w necie już drugi dzień informacji o egzamini FCE i jak nie trafiam na strony na których jest znikoma ilość informacji to są to strony w języku angielskim. Do czego zmierzam? Szukam informacji o egzaminach Cambridge English: First dla kuzyna, który pisze w gimnazjum pracę na temat różnych egzaminów językowych w Polsce. Prawie wszystko już ma ale zostały mu jeszcze egzaminy Cambridge. Myślałam, że dam radę mu pomóc bo obiecałam wyszukać coś o FCE, ale widocznie się przeliczyłam, dlatego liczę na waszą pomoc Smile
Cześć. Jeszcze nie tak dawno jak w ubiegłym roku zdawałam egzamin FCE. Mogę się nawet pochwalić najwyższym wynikiem. Ogólnie rzecz biorąc, Cambridge First Certificate in English (FCE) to trzeci poziom egzaminów Cambridge w języku angielskim dla obcokrajowców (ESOL). Jest to egzamin na poziomie średniozaawansowanym wyższym, ustalonym na poziomie B2 według Council of Europe’s Common European Framework i uznaje zdolność do radzenia sobie w zakresie komunikacji w mowie i piśmie. Więcej informacji znajdziesz na https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/fce gdzie poczytasz o formacie egzaminu i pobierzesz przykładowy egzamin FCE. Warto zaznajomić się właśnie z przykładowymi testami aby wiedzieć czego się spodziewać. Kandydaci po zaliczeniu egzaminów otrzymują certyfikat wydany przez University of Cambridge ESOL Examinations, i uznawany przez uniwersytety i pracodawców w wielu krajach. Wszyscy kandydaci otrzymują zestawienie wyników, pokazujące w jaki sposób poradzili sobie w każdym z czterech elementów egzaminu. Te 4 elementy to czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.
Ratujesz mój honor koleżanko. Na stronie, którą podałaś są w zupełności wystarczające informacje. Mało tego. Są tam dane na temat chyba wszystkich egzaminów Cambridge. To kompleksowa pomoc, której nawet się nie spodziewałam. Są tam też przykładowe testy. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem i jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Kuzyn zdąży w terminie z pracą. Pozdrawiam serdecznie.
Przekierowanie