Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zna ktoś firmę zarządzającą wspólnotami w Warszawie? Potrzebuję kontaktu do fachowej i dobrze zorganizowanej firmy, nie liczącej sobie zbyt dużo za usługi. Liczę na waszą pomoc bo nie mam już kogo prosić.
Z moich doświadczeń z nieruchomościami najlepiej wspominam ich: http://piterson.pl/oferta/wspolnoty-mieszkaniowe/. Bardzo solidni i przygotowani na zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa czy nie, praca ze wspólnotami czasami naprawdę bywa trudna i frustrująca dlatego zdecydowałem się na ich usługi. Nie żałuję bo był to strzał w dziesiątkę, radzili sobie lepiej niż ja, pozdrawiam.
Nieruchomościami komercyjnymi też się zajmują? Jak to wtedy wygląda? Bo czytałam że zupełnie inaczej i tak naprawdę to czasem nie można oddać lokali zarządcy.
Tak, też. Wygląda to prawie tak samo jak przy zarządzie wspólnotami czy jakimikolwiek innymi nieruchomościami. Bierzesz ich i masz święty spokój. Co jakiś czas zaglądasz na konto czy już przyszły płatności. Co tak w ogóle na ten temat czytałaś? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby skomplikować tak prostą sprawę.
Przekierowanie