Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: Gdzie kupię zabawki Mia i ja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie mogę kupić zabawki Mia i ja? Córka ciągle marudzi, że chce lalkę i jakiegoś konika, a ja nawet nie mam pojęcia co to jest. Pomożecie? Dokształcicie trochę nieporadną mamę?
Mia i ja to serial telewizyjny dla dzieci, w którym bohaterka trafia do magicznej krainy i zmienia się we wróżkę - standardowy schemat, nic ciekawego, ale maluchy to kochają. Co do samych lalek to pierwsze o nich słyszę, nawet nie wiedziałam, że takie są. Dobrze, że moja mała nic o nich nie słyszała, bo już by chodziła za mną i marudziła, a wiem, że ogląda tę bajkę.
Hmm, nie pamiętam żeby moja mała oglądała jakąś bajkę tego typu. Tata ją tylko uczy Pokemonów i Dragon Balla, ale może jakoś dorwała się do telewizora. Tata będzie zawiedziony, że jednak woli lalki.
Uratuję Cię z opresji, zabawki Mia i ja można kupić w jednym sklepie internetowym. Znajdziesz je pod linkiem http://puncio.pl/c/6/mia-i-ja-lalki-i-zestawy.html - jest tam zarówno ten jednorożec z bajki, jak i lalka. Ja zamawiałam i są to faktycznie oryginalne lalki na licencji, nie żadne podróbki, więc bez obaw możesz zamawiać. Wiem jak to jest w sklepach tego typu, ale akurat tego nie musisz się obawiać - jest sprawdzonySmile
To super! Już zamówiłam od razu i lalkę i jednorożca. Ale mała będzie zachwycona! Dzięki za link i pomoc!
Przekierowanie