Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kompletnie się nie orientuję jak w kieleckich warunkach te sprawy wyglądają ale generalnie ciekawi mnie cennik usług prawnych, konkretnie porad w tym mieście. Wiecie może czy wygląda to drogo i od czego ewentualnie cena zależy? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Najpewniej cena zależy od wielu czynników – renomy kancelarii, jej doświadczenia w prowadzeniu spraw itp. No i kto tam pracuje ponieważ prawnicy są różni i na różne kwoty wyceniają swoje usługi.
Chyba nie można powiedzieć że w Kielcach jest drogo pod tym względem. Raczej całkiem normalnie jak w większości polskich miast wojewódzkich choć pewnie taniej niż przykładowo w Warszawie.
Wedle mojej wiedzy nie możemy narzekać ani na poziom merytoryczny i ogólne przygotowanie prawników ani na koszty ich działań. Trochę znam realia i naprawdę korzystnie to się prezentuje.
Ponoć cena też zależy od tematu porady. Jak sprawa jest zawiła to siłą rzeczy można się liczyć z tym że końcowy rachunek wypadnie nieco drożej ale nie sądzę aby było to dla kogokolwiek jakieś zaskoczenie...
Zgodzę się z przedmówcą. Najczęściej koszty są warunkowane tematyką i zakresem porady. Na przykład tu masz kancelarię z różnymi specjalizacjami kdcl.pl/specjalizacje. Jest możliwe że w zależności od obszaru i specjalizacji cena konsultacji może być inna. W takiej kwestii jak porady prawne Kielce jednak wypadają bardzo na plus w porównaniu z innymi większymi miastami w Polsce. Poziom samych kancelarii prawnych też mamy dobry.
Też słyszałam że nie można w naszym mieście narzekać na drogich prawników. Wiadomo że tak na sto procent człowiek to wie jak ma z tematem bezpośrednią styczność ale tak się słyszy i takich głosów jest sporo.
Jest sporo znacznie droższych pod tym względem miast. Miewam z tym światem kontakt i orientuję się z grubsza w cennikach usług prawnych w kraju, chwilami wygląda to drogo a w Kielcach da się takie rzeczy ogarnąć taniej.
Przekierowanie