Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeden ze sprzedawców Toyoty z któym miałem okazję ostatnio rozmawiać, chciał mi sprzedać pakiet usług serwisowych w autoryzowanym serwisie. Zastanawiam się nad tym zakupem, bo słyszałem, że wizyty w serwisie do najtańszych nie należą. Co sądzicie o takiej usłudze?
Wizyty w serwisie do najtańszych nie należą, jeśli jest do zrobienia trochę rzeczy. Takie standardowe wizyty kosztują też standardowo. Serwis Toyota Poznań ma bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o usługi dodatkowe, dlatego warto z niej skorzystać. Serwis Toyota w Poznaniu na pewno przyda się w najmniej spodziewanym momencie.
Z autami zawsze tak jest, że psują się wtedy, kiedy nie mają Smile))
No ciężko, żeby auto informowało na komputerze pokładowym, że za chwil kilka ulegnie awarii Smile))
Prosiłbym wszystkich o merytoryczne wypowiedzi Smile)) Serwis mercedesa w okolicach Krakowa też ma taką usługę i skorzystałem z niej parę razy. Fajne to, bo serwis cie dobrze zna i wiedzą, co jest z twoim autem. A tak to jesteś anonimowy i trzeba to wszystko opowiadać. Serwis Mercedes Kraków może być tutaj wzorem, jak postępować z klientami.
Ja to bym powiedział, że nie tylko z klientami, ale przede wszystkim z samochodami. Pakiety serwisowe powinny być według mnie gratisowym dodatkiem przy zakupie każdego samochodu.
Ja jeżdżę francuskim samochodem i muszę powiedzieć, że autoryzowany serwis Renault Kraków takiej darmowej usługi nie ma, ale za to mogę zawszę liczyć na fachową poradę i usługę. Autoryzowany serwis Renault w Krakowie to grupa profesjonalistów, która poradzi sobie z każdym zleceniem.
Przekierowanie