Anonimowe dyskusje
Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Ciche dyskusje ;) (/dzial-ciche-dyskusje)
+--- Dział: Anonimowi się przedstawią tylko czasem ;) (/dzial-anonimowi-sie-przedstawia-tylko-czasem)
+--- Wątek: Co powiecie na kosiarkę automatyczną? (/w-co-powiecie-na-kosiarke-automatyczna)

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - studnia - 02-16-2017 12:44 PM

Witam Was! Mam takie pytanko dotyczące rozwiązania może dość nietypowego, ale chyba warto się nim zainteresować. Chodzi o to, że w firmie Agrotech znalazłam taką kosiarkę automatyczną. I chciałabym ją kupić. Ale czy taka kosiarka dobrze działa i czy rzeczywiście jest w stanie dobrze wszystko wykosić?

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - cezar456 - 02-16-2017 01:20 PM

Automatyczna kosiarka? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Widziałem już automatyczne odkurzacze, które same jeżdżą po mieszkaniu i sprzątają, ale o kosiarce to jeszcze nigdy. Coś możesz o tym więcej powiedzieć? Bo jestem teraz zaciekawiony

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - studnia - 02-16-2017 03:59 PM

Oj no co ja będę więcej mówić. Wejdź sobie na strone http://www.agrotech-poznan.com.pl/kosiarka-automatyczna-automower.html i sam sobie zobacz jak to wygląda. Ja właśnie dlatego pytam Was o zdanie czy to rzeczywiście dobrze działa i czy może zastąpić zwykłe koszenie

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - SIANO - 02-16-2017 05:39 PM

Ja korzystam od zeszłego sezonu z takiej kosiarki i u mnie się dobrze sprawdzało do tej pory. Kosiło dobrze, nisko, trawnik zawsze był zadbany. Duży plus to taki, że nie trzeba samemu łazić z kosiarką i kosić tej trawy, a to się wszystkim zajmuje samo

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - cezar456 - 02-16-2017 07:08 PM

Kurcze, chyba sam jestem przekonany teraz do tego, żeby się na to zdecydować. U mnie nigdy nikogo chętnego na koszenie nie ma i jak by się samo kosiło to by przynajmniej jakoś to wyglądało. Ale mi teraz daliście do myślenia Big Grin

Co powiecie na kosiarkę automatyczną? - studnia - 02-16-2017 09:20 PM

No u mnie taka sama właśnie sytuacja. Chyba też kupię i zobaczę jak się to sprawdzi Big Grin Osczędność czasu przede wszystkim do mnie przemawia, więc się zdecydowałam. No zaobczymy Wink Na pewno będzie dobrze Big Grin