Anonimowe dyskusje
Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Ciche dyskusje ;) (/dzial-ciche-dyskusje)
+--- Dział: Nasze życie zawodowe (/dzial-nasze-zycie-zawodowe)
+--- Wątek: Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie (/w-potrzebna-sprawdzona-firma-zarzadzajaca-wspolnotami-mieszkaniowymi-w-warszawie)Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie - szalona_jolka - 04-27-2017 01:59 PM

Zna ktoś firmę zarządzającą wspólnotami w Warszawie? Potrzebuję kontaktu do fachowej i dobrze zorganizowanej firmy, nie liczącej sobie zbyt dużo za usługi. Liczę na waszą pomoc bo nie mam już kogo prosić.


Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie - tapczan - 04-27-2017 04:46 PM

Z moich doświadczeń z nieruchomościami najlepiej wspominam ich: http://piterson.pl/oferta/wspolnoty-mieszkaniowe/. Bardzo solidni i przygotowani na zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa czy nie, praca ze wspólnotami czasami naprawdę bywa trudna i frustrująca dlatego zdecydowałem się na ich usługi. Nie żałuję bo był to strzał w dziesiątkę, radzili sobie lepiej niż ja, pozdrawiam.


Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie - buława - 04-27-2017 06:43 PM

Nieruchomościami komercyjnymi też się zajmują? Jak to wtedy wygląda? Bo czytałam że zupełnie inaczej i tak naprawdę to czasem nie można oddać lokali zarządcy.


Potrzebna sprawdzona firma zarządzająca wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie - tapczan - 04-27-2017 07:22 PM

Tak, też. Wygląda to prawie tak samo jak przy zarządzie wspólnotami czy jakimikolwiek innymi nieruchomościami. Bierzesz ich i masz święty spokój. Co jakiś czas zaglądasz na konto czy już przyszły płatności. Co tak w ogóle na ten temat czytałaś? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby skomplikować tak prostą sprawę.