Anonimowe dyskusje
Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Gdzie kupię zabawki Mia i ja? (/w-gdzie-kupie-zabawki-mia-i-ja)Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - szalona_jolka - 05-16-2017 12:46 PM

Gdzie mogę kupić zabawki Mia i ja? Córka ciągle marudzi, że chce lalkę i jakiegoś konika, a ja nawet nie mam pojęcia co to jest. Pomożecie? Dokształcicie trochę nieporadną mamę?


Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - buława - 05-16-2017 01:03 PM

Mia i ja to serial telewizyjny dla dzieci, w którym bohaterka trafia do magicznej krainy i zmienia się we wróżkę - standardowy schemat, nic ciekawego, ale maluchy to kochają. Co do samych lalek to pierwsze o nich słyszę, nawet nie wiedziałam, że takie są. Dobrze, że moja mała nic o nich nie słyszała, bo już by chodziła za mną i marudziła, a wiem, że ogląda tę bajkę.


Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - szalona_jolka - 05-16-2017 02:54 PM

Hmm, nie pamiętam żeby moja mała oglądała jakąś bajkę tego typu. Tata ją tylko uczy Pokemonów i Dragon Balla, ale może jakoś dorwała się do telewizora. Tata będzie zawiedziony, że jednak woli lalki.


Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - fajnaFiona - 05-16-2017 05:39 PM

Uratuję Cię z opresji, zabawki Mia i ja można kupić w jednym sklepie internetowym. Znajdziesz je pod linkiem http://puncio.pl/c/6/mia-i-ja-lalki-i-zestawy.html - jest tam zarówno ten jednorożec z bajki, jak i lalka. Ja zamawiałam i są to faktycznie oryginalne lalki na licencji, nie żadne podróbki, więc bez obaw możesz zamawiać. Wiem jak to jest w sklepach tego typu, ale akurat tego nie musisz się obawiać - jest sprawdzonySmile


Gdzie kupię zabawki Mia i ja? - szalona_jolka - 05-16-2017 08:01 PM

To super! Już zamówiłam od razu i lalkę i jednorożca. Ale mała będzie zachwycona! Dzięki za link i pomoc!