Anonimowe dyskusje
Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Jaka jest cena kursu alpinistycznego? (/w-jaka-jest-cena-kursu-alpinistycznego)Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - cezar456 - 06-13-2017 10:56 AM

Witam. Chciałbym się dowiedziec, ile trzeba zapłacić za solidnie przeprowadzony kurs alpinistyczny. Interesuje mnie w szczególności taki kurs, który daje uprawnienia do wykonywania zawodu instruktora alpinistycznych technik linowych.


Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - tapczan - 06-13-2017 01:49 PM

Mnie również interesuje udział w takim kursie. Chiałbym uzyskac odpowiednie kwalifikacje, żeby pracować w parku linowym, który znajduje się w poblizu mojej miejscowości. Gdzie znajdę godny polecenia tego typu kurs?


Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - tapczan - 06-13-2017 03:14 PM

Ja właśnie zapisałem się na tego rodzaju kurs alpinistyczny w dobrej cenie. Pod adresem internetowym https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-na-instruktora-alpinistycznych-technik-linowych.html znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące opłat za ten kurs, jak również jego struktury i programu. Myslę, że ten kurs daje dobre przygotowanie do zawodu instruktora alpinistycznych technik linowych.


Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - tapczan - 06-13-2017 04:47 PM

No powiem ci, ze ten kurs wydaje się naprawde ciekawy. Podoba mi się to, ze w jego programie można znaleźć takie zagadnienia, jak: zasady wiązania węzłów, niebezpieczeństwa na zajęciach związanych z alpinistycznymi technikami linowymi, a także obsługa okazjonalnych i stałych parków linowych.


Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - cezar456 - 06-13-2017 05:21 PM

Mnie także ten kurs alpinistyczny wydaje się interesujący, a ponadto jego cena nie jest dla mnie wygórowana. Być może uda mi się zapisac jeszcze na pierwszy z proponowanych terminów.


Jaka jest cena kursu alpinistycznego? - tapczan - 06-13-2017 06:38 PM

Ja chyba też zapisze się na ten kurs, ale jeszcze nie wiem, na który termin. Zadzwonię do organizatorów tego kursu i zapytam o więcej szczegółów odnosnie czasu trwania i miejsca odbywania się tego kursu. Wtedy też podejmę decyzję co dalej.