Anonimowe dyskusje
Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? (/w-regeneracja-belki-aut-francuskich-%E2%80%93-gdzie)

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - kozik - 06-19-2017 06:58 AM

Szukam jakiegoś dobrego warsztatu, który zajmie się regeneracją tylnej belki w Peugeot… Moglibyście mi coś doradzić?? Będę wdzięczna…

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - cezar456 - 06-19-2017 09:15 AM

Mogę ci poradzić serwis, który pomaga mi za każdym razem, kiedy mam problem z belkami. Jako auta firmowe wybraliśmy właśnie marki francuskie i co jakiś czas trzeba coś tam ponaprawiać.Wink Zerknij sobie na stronę internetową pod linkiem tylnabelkapolska.pl/, a poczytasz więcej, jest u nich możliwa regeneracja belki albo po prostu jej wymiana, zależy co potrzebujesz. Możesz oddać auto do warsztatu w okolicy i odesłać do nich belkę, oni szybko się nią zajmą i odeślą z powrotem do montażu. Jak dla mnie to bardzo korzystne rozwiązanie. Potem samochody śmigają jak się marzy i jest ten prestiż.Wink

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - cukierka - 06-19-2017 09:58 AM

Tam robią nie tylko Peugeot, nie?

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - cezar456 - 06-19-2017 11:17 AM

Zgadza się, inne marki też. Chodzi o specjalizację w samochodach francuskich.

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - cukierka - 06-19-2017 12:24 PM

Właśnie, to chyba dosyć ważne, bo to są bardzo wyjątkowe auta i trzeba mieć do nich rękę… Wiem, bo jestem po przejściach z niejednym mechanikiem. Zamiast robić coś chyłkiem na zapleczu warsztatu naprawdę lepiej odesłać belkę do specjalistycznego serwisu…

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - kozik - 06-19-2017 02:40 PM

Super, dzięki za namiary! Na pewno mi się przydadzą. Chciałam poszukać jakichś opinii konkretnych serwisów. Może ktoś jeszcze korzystał z tej oferty i coś ciekawego podpowie?

Regeneracja belki aut francuskich – gdzie?? - tapczan - 06-19-2017 04:12 PM

Ja odsyłałem do nich belkę ze swojego Renault i jestem mile zaskoczony jak sprawnie to działa. Przyzwyczailem się, że jak auto stanie na warsztacie to sobie trochę postoi, a tutaj szybki zwrot części i mechanik zamontował… Ceny też całkiem korzystne, polecam.Wink