Anonimowe dyskusje
Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? (/w-aktualnie-porady-prawne-w-kielcach-sa-drogie-czy-niekoniecznie)Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - tapczan - 06-22-2017 11:47 AM

Kompletnie się nie orientuję jak w kieleckich warunkach te sprawy wyglądają ale generalnie ciekawi mnie cennik usług prawnych, konkretnie porad w tym mieście. Wiecie może czy wygląda to drogo i od czego ewentualnie cena zależy? Będę wdzięczny za odpowiedzi.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - szalona_jolka - 06-22-2017 12:24 PM

Najpewniej cena zależy od wielu czynników – renomy kancelarii, jej doświadczenia w prowadzeniu spraw itp. No i kto tam pracuje ponieważ prawnicy są różni i na różne kwoty wyceniają swoje usługi.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - czacha - 06-22-2017 02:45 PM

Chyba nie można powiedzieć że w Kielcach jest drogo pod tym względem. Raczej całkiem normalnie jak w większości polskich miast wojewódzkich choć pewnie taniej niż przykładowo w Warszawie.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - orzechowy - 06-22-2017 04:08 PM

Wedle mojej wiedzy nie możemy narzekać ani na poziom merytoryczny i ogólne przygotowanie prawników ani na koszty ich działań. Trochę znam realia i naprawdę korzystnie to się prezentuje.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - Dziadek_P - 06-22-2017 04:46 PM

Ponoć cena też zależy od tematu porady. Jak sprawa jest zawiła to siłą rzeczy można się liczyć z tym że końcowy rachunek wypadnie nieco drożej ale nie sądzę aby było to dla kogokolwiek jakieś zaskoczenie...


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - AndrzejW - 06-22-2017 05:18 PM

Zgodzę się z przedmówcą. Najczęściej koszty są warunkowane tematyką i zakresem porady. Na przykład tu masz kancelarię z różnymi specjalizacjami kdcl.pl/specjalizacje. Jest możliwe że w zależności od obszaru i specjalizacji cena konsultacji może być inna. W takiej kwestii jak porady prawne Kielce jednak wypadają bardzo na plus w porównaniu z innymi większymi miastami w Polsce. Poziom samych kancelarii prawnych też mamy dobry.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - fajnaFiona - 06-22-2017 06:01 PM

Też słyszałam że nie można w naszym mieście narzekać na drogich prawników. Wiadomo że tak na sto procent człowiek to wie jak ma z tematem bezpośrednią styczność ale tak się słyszy i takich głosów jest sporo.


Aktualnie porady prawne w Kielcach są drogie czy niekoniecznie? - Cancer - 06-22-2017 07:57 PM

Jest sporo znacznie droższych pod tym względem miast. Miewam z tym światem kontakt i orientuję się z grubsza w cennikach usług prawnych w kraju, chwilami wygląda to drogo a w Kielcach da się takie rzeczy ogarnąć taniej.