Anonimowe dyskusje
Właściwości rajstop modelujących. - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Właściwości rajstop modelujących. (/w-wlasciwosci-rajstop-modelujacych)

Właściwości rajstop modelujących. - Monique99 - 11-07-2017 08:22 AM

Cześć dziewczyny! Czy u was rajstopy modelujące dają radę? Ja juz kupiła dwie pary, ale efektu nie ma żadnego i nie wiem w czym rzecz Sad

Właściwości rajstop modelujących. - buława - 11-07-2017 10:09 AM

Ja mam akurat szczuplutkie nogi i mi takie niepotrzebne, ale koleżanka nosi wyszczuplające i u niej rzeczywiście pewna zmiana jest. Może spróbuj z innej firmy.

Właściwości rajstop modelujących. - Monique99 - 11-07-2017 11:36 AM

No tak, ale pytam bo nie wiem czy u mnie nie będzie efektu czy ogólnie nie ma efektu, bo to też nie sa tanie rzeczy i nie chcę ładować kasy na darmo, stąd pytam o opinie.

Właściwości rajstop modelujących. - fajnaFiona - 11-07-2017 12:53 PM

A kto teraz kupuje w sklepach stacjonarnych rajstopy…? Jak znasz swój rozmiar to kupuj przez internet, jest o wiele taniej, masz sobie porównaj ceny https://studiodobregostylu.pl/69-wyszczuplajace. Akurat ja mam cieniutkie kostki, grube łydki i cieniutkie uda, także wybieram takie rajstopy modelujące, żeby główny efekt wizualny spadał na wyszczuplenie łydek. Przetestowałam kilka i najlepsze są cienkie matowe czarne rajstopy.

Właściwości rajstop modelujących. - piechociarz - 11-07-2017 02:19 PM

Nie znam się na właściwościach rajstop, ale z obserwacji wiem, ze bardzo ładnie na kobiecych nogach wyglądają albo jednolite kolory, albo takie podłużne zdobienia.

Właściwości rajstop modelujących. - szalona_jolka - 11-07-2017 04:34 PM

No bo cięzkie wzory skracają nogi i figura wydaje się nieproporcjonalna. A jeśli chodzi o rajstopy modelujące to trzeba patrzeć na to z jakich są włókien. ja mam delikatną skórkę pomarańczową na udach która jest widoczna w zwykłych rajstopach, a przy modelujących już jej zupełnie nie widać.

Właściwości rajstop modelujących. - 6sa6tan6 - 11-07-2017 05:48 PM

Tez tak miałam. Nie kupuj w marketach, bo tam nie mają dobrej jakości rajstop. Lepiej zamawiać już przez internet za te same pieniądze można dostać naprawdę jakościowo dobre rajstopy.