Anonimowe dyskusje
Pomysły na oświetlenie mieszkania - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Wszyscy dla wszystkich! (/dzial-wszyscy-dla-wszystkich)
+--- Wątek: Pomysły na oświetlenie mieszkania (/w-pomysly-na-oswietlenie-mieszkania)Pomysły na oświetlenie mieszkania - szalona_jolka - 07-11-2018 01:20 PM

Hej ; ) Teraz poszukuję interesującego oświetlenia do nowego mieszkania. Sporo lamp już zobaczyłam, jednakże nie potrafię się zdecydować. Niedawno znalazłam w necie lampy loftowe, które wywarły na mnie ogromne wrażenie. Jednak przed tym, gdy się zdecyduję, pragnę się was doradzić, jakie oświetlenie powinnam zamówić? Będę zobowiązana za wasze sugestie.


Pomysły na oświetlenie mieszkania - OGRomny - 07-11-2018 01:36 PM

Ja swego czasu kupiłem lampy pokojowe stojące w popularnej firmie Cosmo Light. Przedsiębiorstwo oferuje najnowocześniejsze wyroby oświetleniowe wysokiej jakości. Muszę stwierdzić, że niesamowicie jestem zadowolony z lamp, które swego czasu tam zakupiłem. Wspaniale spełniają swoją rolę. Kupiłem w dodatku stylowe oświetlenie led sufitowe. Cosmo Light nieustannie rozwija swoją ofertę, bo fachowcy firmy chcą nadążyć za modą. Myślę, że aktualnie moje wnętrze wygląda ładnie.


Pomysły na oświetlenie mieszkania - AndrzejW - 07-11-2018 02:26 PM

Dużo osób decyduje się na nowoczesne oświetlenie. W rzeczywistości mnie to nie interesuje, ponieważ nie miałem kłopotów z zamówieniem czegoś. Jednak ostatnimi czasy dowiedziałem się, że moja koleżanka mówiła, że zakupiła sobie lampy stojące MALMO do salonu. Świetnie, jednak ja obecnie owych nie będę zamawiać. Bye!


Pomysły na oświetlenie mieszkania - fajnaFiona - 07-11-2018 02:48 PM

Myślę, że obecnie przedsiębiorstwa produkują takie lampy, by odpowiadały do każdego pomieszczenia. Nie rozumiem tej dyskusji. Gdy ja tworzyłam swoje gniazdko to nie było kłopotów z wzięciem lamp. Wymyśliłam, że lampy wiszące nowoczesne MANDALAY to najfajniejsze rozwiązanie. Myślę, że sprawa załatwiona. Znikam stąd. Bye!


Pomysły na oświetlenie mieszkania - Dziadek_P - 07-11-2018 05:44 PM

Ja znalazłem niedawno w Internecie wiszące lampy loftowe. Teraz non stop o nich myślę. Możliwe że zamówię je sobie. Powinienem stwierdzić, że z pewnością będą ładnie wyglądać w moim domu. To znakomite rozwiązanie. Według mnie warto na nie wydać nieco kapusty.


Pomysły na oświetlenie mieszkania - tapczan - 07-11-2018 06:07 PM

Świetna dyskusja. Sam jestem w trakcie wykańczania chaty i myślę co zakupić. Muszę szczerze powiedzieć, że mam wielką chęć wziąć lampy wiszące do salonu. Oglądałem takie u znajomego i są bardzo ładne. Lecz jeszcze pomyślę, ponieważ chciałbym być pewien, że w moim domu to będzie dobrze się przedstawiało.