Anonimowe dyskusje
Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - Wersja do druku

+- Anonimowe dyskusje (http://www.chmielno.info.pl)
+-- Dział: Głośne dyskusje!!!!! (/dzial-glosne-dyskusje)
+--- Dział: Nie samymi zajęciami człowiek żyje! (/dzial-nie-samymi-zajeciami-czlowiek-zyje)
+--- Wątek: Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? (/w-serwis-toyota-w-poznaniu-czy-oplaca-sie-kupic-pakiet-uslug-serwisowych-przy-zakupie-auta)

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - piechociarz - 09-04-2019 09:00 AM

Jeden ze sprzedawców Toyoty z któym miałem okazję ostatnio rozmawiać, chciał mi sprzedać pakiet usług serwisowych w autoryzowanym serwisie. Zastanawiam się nad tym zakupem, bo słyszałem, że wizyty w serwisie do najtańszych nie należą. Co sądzicie o takiej usłudze?

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - OGRomny - 09-04-2019 11:15 AM

Wizyty w serwisie do najtańszych nie należą, jeśli jest do zrobienia trochę rzeczy. Takie standardowe wizyty kosztują też standardowo. Serwis Toyota Poznań ma bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o usługi dodatkowe, dlatego warto z niej skorzystać. Serwis Toyota w Poznaniu na pewno przyda się w najmniej spodziewanym momencie.

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - fajnaFiona - 09-04-2019 12:13 PM

Z autami zawsze tak jest, że psują się wtedy, kiedy nie mają Smile))

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - Impresja - 09-04-2019 02:21 PM

No ciężko, żeby auto informowało na komputerze pokładowym, że za chwil kilka ulegnie awarii Smile))

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - AndrzejW - 09-04-2019 02:49 PM

Prosiłbym wszystkich o merytoryczne wypowiedzi Smile)) Serwis mercedesa w okolicach Krakowa też ma taką usługę i skorzystałem z niej parę razy. Fajne to, bo serwis cie dobrze zna i wiedzą, co jest z twoim autem. A tak to jesteś anonimowy i trzeba to wszystko opowiadać. Serwis Mercedes Kraków może być tutaj wzorem, jak postępować z klientami.

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - Dziadek_P - 09-04-2019 04:17 PM

Ja to bym powiedział, że nie tylko z klientami, ale przede wszystkim z samochodami. Pakiety serwisowe powinny być według mnie gratisowym dodatkiem przy zakupie każdego samochodu.

Serwis Toyota w Poznaniu - czy opłaca się kupić pakiet usług serwisowych przy zakupie auta? - studnia - 09-04-2019 05:32 PM

Ja jeżdżę francuskim samochodem i muszę powiedzieć, że autoryzowany serwis Renault Kraków takiej darmowej usługi nie ma, ale za to mogę zawszę liczyć na fachową poradę i usługę. Autoryzowany serwis Renault w Krakowie to grupa profesjonalistów, która poradzi sobie z każdym zleceniem.