Anonimowe dyskusje

Pełna wersja: W jakich sklepach szukać butów do gry w piłkę nożną?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapisałam syna na zajęcia z piłki nożnej i teraz suszy mi głowę, żeby kupić mu profesjonalne buty piłkarskie. Gdzie coś takiego można obejrzeć w Warszawie, żeby wybrać coś odpowiedniego?
a gdzie syn trenuje? Na hali czy na orliku?
na hali, a to ma jakieś znaczenie? Smile
MaSmile Na orlika potrzebuje turfy, na halę potrzebuje halówek z płaską podeszwą. Musi Pani poszukać czegoś w tym stylu wykonania https://ctxsport.com/produkt/buty-mercur...ex-iii-ic/ czyli butów o płaskiej podeszwie, które zagwarantują dobrą przyczepność do podłoża. Akurat ten model butów jest bardzo dobry i jeśli jest Pani w stanie wydać na buty piłkarskie blisko 200zł, to warto w nie zainwestować, bo są naprawdę super wygodne.
no to chyba już nie będę więcej szukać, wielkie dzieki za podpowiedź, jeszcze tylko syna zapytam o opinięSmile
nie ma sprawy, w tym sklepie znajdzie Pani jeszcze wiele innych modeli butów piłkarskich do gry na hali, większość z nich to bardzo wygodne buty o atrakcyjnym wyglądzie, także jak synowi wpadnie coś innego w oko proszę napisać, podpowiem czy warto wydawac na nie pieniądze.
syn jest zachwycony i już mi teraz nie odpuści, także towar już zamówiony, ale dostanie je dopiero na urodzinySmile jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc!
To i ja może przy okazji podłączę się do dyskusji. Czy są jakieś buty, w których można grać i na hali i na orlikach, bo mój syn raz gra tu, a raz tu?
Takich raczej nie ma. Oczywiście można grać na hali w turfach, ale będzie to niewygodne i w takim przypadku łatwo o skrecenie kostki. Najlepiej kupić jedną parę na halę, a drugą na orlika. Nie trzeba od razu inwestować w najdroższe modele, za nieco więcej niż 200zł można kupic porządne halówki i turfy. Oczywiście nie będą to najnowsze modele znanych marek, ale cos w miarę wygodnego na pewno się znajdzie. Proszę szukać w tym sklepie CTX Sport. Oni mają naprawdę duży wybór różnych modeli butów piłkarskich.
Ok, rozumiem. Dzięki za odpowiedź.
Stron: 1 2
Przekierowanie